Hakkımızda

Bir aile şirketi olan SULTANYAR 1950’li yıllarda ekmekçilikle işe başlamıştır. 1979 yılından itibaren restoran sektörüne giren Sultanyar, geniş aile kitlesinin öz verisi ile halen birçok şubede hizmet vermeye devam etmektedir. Grubu Bünyesinde 1987 yılından bu yana Antalya’da leziz yemekleri ve meşhur kebapları ile hizmetinizdedir.

SULTANYAR ismini kullanan ve yöneten İzzetin Sultanyar’ın verdiği bilgilere göre Şanlıurfa Viran şehirde Ceylanpınar’ın meşhur ailesi Naimlere mensup olan bu grup “Sultan” isimli dedelerinin ona gönülden bağlı sevenleri olan aile bireyleri yani yarlarının bir araya gelerek oluşturdukları “Sultanyar” adını seçmiştir. Bu ad aynı zamanda 9 harfli ile her biri bir kardeşin isimlerine sembol olmak üzere 9 kardeşi temsil etmektedir.

SULTANYAR geçmişten bu yana daima işini severek yapan, müşterilerine en iyisini vermeyi amaçlayan bu yolda kararlı bir şekilde ilerleyen restoranları ile sadece Antalya’da değil Türkiye’nin her yerinde ve yurtdışında tanınan bir lezzet markasıdır!

Şubelerinin içkisiz olmasına özen gösteren kuruluş, müşterilerinin damak tadı kadar sağlığına da önem vermekte ve doğru lezzetlerle kaliteyi bir arada korumak için ürünlerinde, sektörlerinin lider markalarıyla çalışmaktadır. Sultanyar, TSE belgelihizmet vermeye devam etmektedir.

İletişim

İstek ve şikayetlerinizi bize yazın...

Gönder